brawo hale

brawo hale

Wybudowanie stalowej hali w kilka tygodni od zamówienia dziś stało się możliwe. Zastosowanie prefabrykowanych konstrukcji stalowych, sprawia że hala powstaje na Państwa oczach.

Najwyższa jakość elementów konstrukcyjnych, różnorodność  rozwiązań technicznych i zastosowań, to aspekty wyróżniające firmę na rynku.

Wybór naszych hal to czysta oszczędność - niskie koszta budowy i zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzania budynku. Specjalizujemy się obsłudze sektora produkcji rolnej w zakresie realizacji ferm drobiu, chlewni, wiat.

Oferujemy kompleksową obsługę od etapu projektowania przez dostawę i wykonawstwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, służymy w zakresie doradztwa, rozwiązań technicznych.

Bez względu na to czy chodzi o produkcję, logistykę, magazynowanie, usługi, wykorzystywany przez nas system budowlany pozwala stworzyć rozwiązania dopasowane specjalnie do Państwa potrzeb.

mapa realizacji


Wybór naszych hal to czysta oszczędność - niskie koszta budowy i zapotrzebowanie na energię potrzebną do ogrzania budynku.
Specjalizujemy się w obsłudze sektora produkcji rolnej w zakresie realizacji ferm drobiu, chlewni, wiat.

kontakt

brawo hale sp. jawna J. Roćko, Z. Roćko
ul. Czereśniowa 1, 11-034 Stawiguda
Tel/Fax: +48 89 541 98 56
E-mail: biuro@grupabrawo.pl
NIP: 739 365 25 41
REGON: 280245888
KRS: 0000451496